П`ятниця         17.05.2024         03:58
 
Меню сайту
Категорії розділу
Головна    Форум
Пошук
Міні-чат
$CHAT_BOXx$
Наша кнопка
Наша кнопка та її код:

in-dubno.at.ua



Найкращі на форумі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інше » Цікаві факти » 10 винаходів, що змінили людство ((ТСН))
10 винаходів, що змінили людство
VANYA1Дата: Вівторок, 16.06.2009, 14:58 | Повідомлення # 1
БОС
Група: АДМІН
Сообщений: 782
Репутація: 18
Статус: Offline
Британська асоціація природних наук попросила 20 провідних експертів назвати 10 винаходів, які радикально змінили життя людства.

Результати опитування виглядають таким чином.

1. Технологія GPS

Розроблена в 1978 році в США для військових цілей система супутникової навігації Navstar розповсюдилася по всьому світу під назвою GPS (що означає просто "глобальна система навігації"). Її основні користувачі - автомобілісти, льотчики і моряки. Географи за допомогою GPS фіксують зсув тектонічних плит, а біологи нещодавно пристосували цю систему для відстеження масових міграцій черепах.

2. Плеєр Sony Walkman

Цей пристрій в 1979 році відкрив еру технологій "ношення", істотно змінивши культуру індивідуального споживання музики. Своїм винаходом Sony надала можливість будь-якій людині в багатомільйонному натовпі можливість слухати улюблені композиції, не нав'язуючи їх оточуючим. Згодом цю естафету підхопила компанія Apple з своїм цифровим плеєром iPod.

3. Штрих-код

На перший погляд не дуже ясно, як саме ці чорно-білі смужки вплинули на наше життя, проте, даний винахід американця Нормана Вудленда, зроблений в 1949 році, з часом дозволив звести дані про оплату покупки, характер товару і запаси товарів на складі. Це, на думку експертів, революційним чином змінило систему торгівлі.

4. Заморожена їжа

Способи "перекусити нашвидкуруч" протягом останніх 30 років прийшли на зміну традиційним сімейним обідам і вечерям за загальним столом. З одного боку, вони істотно полегшили життя, з іншою - помітно сприяли розвитку "кризи об'їдання". У таких продуктах дуже багато жиру, солі, цукру і консервантів, що забезпечують тривале зберігання цих продуктів.

5. PlayStaion

Хоча ігрові приставки до телевізора були відомі і до появи консолі Sony PlayStation в 1994 році, саме вона вивела відеоігри з дитячих у вітальні, до великого телевізора, де іграми стали насолоджуватися дорослі люди.

До речі, апаратні можливості приставки перевищують можливості середнього домашнього ПК, а індустрія відеоігор за роки, що пройшли після її появи, по своїх доходах майже наздогнала кіноіндустрію.

6. Соціальні мережі

Три мільярди хвилин в день в сумі витрачають на спілкування один з одним користувачі соціальної мережі Facebook. А ще є MySpace, Twitter і безліч інших, і всі вони радикальним чином змінили характер нашого спілкування і способи знайомства.

7. SMS-повідомлення

Роль даної технології, що революціонізує, британські експерти бачать в радикальному перетворенні англійської мови, що засвоїла абревіатури типа LOL ("дуже смішно") або FYI ("до твого відома"). Інша важлива зміна - істотне зростання ролі великих пальців рук, які раніше майже не використовувалися, а зараз суцільно зайняті набиранням sms на мобілках.

Сьогоднішні 13-17-річні обмінюються текстовими повідомленнями в сім разів частіше, ніж розмовляють по телефону.

8. Електронні гроші

Кредитні карти зробили процес грошового обігу зручнішим, безпечнішим і глобальнішим, вважають британські експерти. У Великобританії, наприклад, минулого року за допомогою карт було зроблено більше 7,4 мільярдів платежів, що набагато більше, ніж за допомогою чеків, що стали справжнім анахронізмом. Правда, з другого боку, зростання електронних платежів супроводжується стрімким зростанням електронного шахрайства, а легкість отримання кредиту, нагадують експерти, стала однією з основних причин світової фінансової кризи.

9. Мікрохвилі

Мова не про мікрохвильові печі, а саме про мікрохвилі - електромагнітному випромінюванні з довжиною хвилі від 1 мм до 1 м. Саме вони використовуються в стільникових телефонах, пристроях бездротового зв'язку типу Wi-Fi і супутниковому телемовленні.

Втім, новий спосіб теплової обробки їжі - це теж вони, як і радари, що з'явилися в роки Другої світової війни, і проведення впродовж багатьох років в США розробок нової "несмертельної зброї".

10. Кросівки

Метод з'єднання гуми і тканини вперше запропонувала компанія Goodyear в 1892 році, а масове використання спортивного взуття як повсякденного почалося в 70-х роках минулого століття. Це взуття, на думку експертів, змінило ноги цілого покоління.

Військові, до речі, скаржаться, що стопи молодих людей, які приходять на службу в наші дні, помітно м'якіші й погано переносять військове взуття, адже багато хто з них взагалі до цього ніколи не надягав шкіряних черевиків

 
IncorrectДата: Понеділок, 10.08.2009, 20:44 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: користувачі
Сообщений: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Тут махінація Кросівки - винахід №1!!!
 
VANYA1Дата: Понеділок, 10.08.2009, 21:26 | Повідомлення # 3
БОС
Група: АДМІН
Сообщений: 782
Репутація: 18
Статус: Offline
№1 вони лише в американців :)
 
IncorrectДата: Понеділок, 10.08.2009, 21:58 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: користувачі
Сообщений: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Ні №1 в американців Фастфуд!
 
Форум » Інше » Цікаві факти » 10 винаходів, що змінили людство ((ТСН))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Профіль


Ваш нік: Гість
Ваша група: не зареєстровані

Логін:
Пароль:

вихід

Зв'язок з адміністрацією

для правильного відображення сторінок необхідна Mozilla Firefox
Block title
Block content
Статистика



Активні:

Ще активніші:
.

топ коментатори
Останні коментарі
Друзі сайту
Онлайн тетрас
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork
каталог сайтов Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Проверка тиц «АНЕКДОТИ З УКРАЇНИ» - Нові та найкращі анекдоти української мережі  Фанатізм - безкоштовний білий український каталог сайтів та посилань, додайте свій ресурс у наш каталог каталог сайтів [Vox.com.ua] Портал українця UaKat - Білий український каталог сайтів, додати сайт безкоштовно Зона Українських інтернет ресірсів
«Особистість» - Інтернет спільнота нового покоління
Copyright MyCorp © 2024